Obrenovac, 28.07.2021

Konjarnik preokretom u poslednjem minutu savladao Pale┼ż i otvorio vrata bara┼ża

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 19.03.2019.
Kmf Konjarnik - Kmf Pale┼ż 3:2 (0:0)

´╗┐

Futsal spektakl odigran je sino─ç izme─Ĺu Konjarnika i Pale┼ża u prepunoj hali Šumice. Posle velike drame doma─çi tim stigao je u poslednjem minutu do velike pobede i širom otvorio vrata bara┼żu.

Prvo poluvreme doma─çin je uglavnom imao inicijativu, briljirao je u tim momentima golman Pale┼ża maestralni Ivan Jovanovi─ç. Pale┼ż je napadao stihijski, bez ozbiljne prilike sve do kraja prvog dela igre a onda je Filip Periši─ç zatresao okvir gola. Prvo poluvreme završeno je rezultatom - 0:0.

Nastavak utakmice bolje otvara doma─çi tim, posle jedne dobre akcije lopta dolazi do Ristanovi─ça koji iz velike udaljenosti matira Jovanovi─ça i donosi svom timu prednost - 1:0. Krenuo je Pale┼ż na sve ili ništa, igrali su sa pet igra─Źa u polju i to je brzo dalo rezultat, Sr─Ĺan Gruji─Źi─ç pogodio je za izjedna─Źenje - 1:1.

Nakon tog gola u hali je nastao haos, bilo je i ─Źarki izme─Ĺu navija─Źa ali sve se smirilo posle deset minuta i utakmica je nastavljena. Totalni preokret re┼żirao je Stefanovi─ç, poput furije prošao je igra─Źe Konjarnika i topovskim udarcem zatresao mre┼żu za veliko slavlje - 1:2.

Ostao je još minut do kraja, Konjarnik je napadao, Pale┼ż se uspešno branio sve do 12.sekundi pre kraja, opet je na scenu stupio Ristanovi─ç, prevario je ┼Żeljka Gruji─Źi─ça i pogodio malu mre┼żicu za delirijum u hali - 2:2. Na šest sekundi do kraja Pale┼ż je imao slobodan udarac, loše su to izveli a sve je pratio Perovi─ç i udarcem sa svoje polovine pogodio mre┼żu i svirao kraj - 3:2.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora