Obrenovac, 02.08.2021

Palež raspucan na početku drugog dela prvenstva

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 25.02.2019.
Futsal Bjankoneri - Kmf Palež 5:8 (2:2)

Klub malog fudbala Palež pobedom je počeo drugi deo prvenstva i sve je bliže zacrtanom cilju. Obrenovčani su na krilima raspoloženog Željka Grujičića savladali Bjankonere rezultatom - 8:5.

Palež je u uvodnim minutima utakmice pokazao da je došao po ceo plen, pomenuti Željko Grujičić postiže u kratkom intervalu dva gola i donosi svom timu lepu prednost. Domaći sastav nije položio oružje, golovima Ilića i Miloševića stižu do izjednačenja i postavljaju rezultat prvog dela igre - 2:2.

Drugi deo igre ponovo bolje otvara Palež, majstor futsala Filip Perišić matira Ljubića za novu prednost. Nakon majstorije Perišića ponovo na scenu stupa Željko Grujičić i za manje od minut postiže dva gola i donosi svom timu veliku prednost. Reagovao je domaći tim brzo, Blagojević smanjuje prednost ali Palež je ponovo pripremio odgovor i u režiji Srđana Grujičića vraća tri gola prednosti.

Do kraja utakmice videli smo po dva gola na obe strane, strelci za Bjankonere bili su Stojković i Blagojević a dva gola za Palež postigao je niko drugi do prekaljeni golgeter Željko Grujičić. U narednom kolu Palež na svom terenu dočekuje Futsal Trebinje.