Obrenovac, 29.11.2021

POZNAT RASPORED ZA PRVU I DRUGU OPÅ TINSKU LIGU OBRENOVCA


Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 12.08.2021.
Vreme je za opštinski fudbal

Foto: lokalnenovine.rs


Nakon nekoliko meseci pauze ponovo se u žižu interesovanja vraća opštinski fudbal. U sezoni 2021/2022 Obrenovac će ponovo imati dve lige. Prvu ligu činiće 12 klubova, a to su Fk Polet, Fk Posavina, Fk Skela, Fk Duboko, Fk Rojkovac, Ofk Zabrežje, Ofk Rvati, Fk Pobednik, Fk Munja, Fk Jedinstvo, Fk Partizan i Fk Borac. Raspored za jesenji deo:

28.08.2021 - 1.kolo:
- Fk Skela - Fk Rojkovac
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Posavina (Stubline) - Ofk Zabrežje
- Fk Jedinstvo (Dren) - Ofk Rvati
- Fk Munja (Barič) - Fk Duboko (Mala Moštanica)

2.kolo:
- Fk Rojkovac - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Ofk Rvati - Fk Munja (Barič)
- Ofk Zabrežje - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Skela - Fk Pobednik (Piroman)

3.kolo:
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Rojkovac
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Skela
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Munja (Barič) - Ofk Zabrežje
- Fk Duboko (Mala Moštanica) - Ofk Rvati

4.kolo:
- Fk Rojkovac - Ofk Rvati
- Ofk Zabrežje - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Munja (Barič)
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Skela - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Partizan (Draževac)

5.kolo:
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Rojkovac
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Skela
- Fk Munja (Barič) - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Duboko (Mala Moštanica) - Fk Polet (Grabovac)
- Ofk Rvati - Ofk Zabrežje

6.kolo:
- Fk Rojkovac - Ofk Zabrežje
- Fk Polet (Grabovac) - Ofk Rvati
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Fk Skela - Fk Munja (Barič)
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Posavina (Stubline)

7.kolo:
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Rojkovac
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Munja (Barič) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Duboko (Mala Moštanica) - Fk Skela
- Ofk Rvati - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Ofk Zabrežje - Fk Polet (Grabovac)

8.kolo:
- Fk Rojkovac - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Ofk Zabrežje
- Fk Skela - Ofk Rvati
- Fk Pobednik (Piroman) - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Fk Partizan (Draževac) - Fk Munja (Barič)
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Jedinstvo (Dren)

9.kolo:
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Rojkovac
- Fk Munja (Barič) - Fk Posavina (Stubline)
- Fk Duboko (Mala Moštanica) - Fk Partizan (Draževac)
- Ofk Rvati - Fk Pobednik (Piroman)
- Ofk Zabrežje - Fk Skela
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Borac (UšÄ‡e)

10.kolo:
- Fk Rojkovac - Fk Borac (UšÄ‡e)
- Fk Skela - Fk Polet (Grabovac)
- Fk Pobednik (Piroman) - Ofk Zabrežje
- Fk Partizan (Draževac) - Ofk Rvati
- Fk Posavina (Stubline) - Fk Duboko (Mala Moštanica)
- Fk Jedinstvo (Dren) - Fk Munja (Barič)

11.kolo:
- Fk Munja (Barič) - Fk Rojkovac
- Fk Duboko (Mala Moštanica) - Fk Jedinstvo (Dren)
- Ofk Rvati - Fk Posavina (Stubline)
- Ofk Zabrežje - Fk Partizan (Draževac)
- Fk Polet (Grabovac) - Fk Pobednik (Piroman)
- Fk Borac (UšÄ‡e) - Fk Skela

Druga opštinska liga broji sedam klubova, a to su Fk Rekreativo, Fk Belo Polje, Fk Sloga (Ratari), Fk Proleter (Jasenak), Fk Ljubinić, Fk Crvena zastava i Ofk Urovci. Raspored za jesenji deo prvenstva:

11.09.2021  1.kolo:
- Fk Ljubinić - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Belo Polje - Fk Crvena Zastava
- Ofk Urovci - Fk Proleter (Jasenak)
Slobodan tim: Fk Rekreativo

2.kolo:
- Fk Crvena zastava - Ofk Urovci
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Belo Polje
- Fk Rekreativo - Fk Ljubinić
Slobodan tim: Fk Proleter (Jasenak)

3.kolo:
- Fk Belo Polje - Fk Rekreativo
- Ofk Urovci - Fk Sloga (Ratari)
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Crvena zastava
Slobodan tim: Fk Ljubinić

4.kolo:
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Proleter (Jasenak)
- Fk Rekreativo - Ofk Urovci
- Fk Ljubinić - Fk Belo Polje
Slobodan tim: Fk Crvena zastava

5.kolo:
- Ofk Urovci - Fk Ljubinić
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Rekreativo
- Fk Crvena zastava - Fk Sloga (Ratari)
Slobodan tim: Fk Belo Polje

6.kolo:
- Fk Rekreativo - Fk Crvena zastava
- Fk Ljubinić - Fk Proleter (Jasenak)
- Fk Belo Polje - Ofk Urovci
Slobodan tim: Fk Sloga (Ratari)

7.kolo:
- Fk Proleter (Jasenak) - Fk Belo Polje
- Fk Crvena zastava - Fk Ljubinić
- Fk Sloga (Ratari) - Fk Rekreativo
Slobodan tim: Ofk Urovci 





Lokalne Novine Obrenovac


Vuk Ilić PR Agencija za izradu i održavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navođenje izvora
Ostale uslove korišćenja portala pročitajte OVDE