Obrenovac, 19.09.2021

Radnički na krilima Petrovića savladao GSP Polet Dorćol

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 14.09.2020.
Fk GSP Polet Dorćol - Fk Radnički (Obrenovac) 1:2 (0:0)

Fudbaleri Radničkog iz Obrenovca odigrali su odličnu utakmicu ispod kule Nebojša i savladali domaći GSP Polet Dorćol rezultatom - 2:1. Dvostruki strelac za Radnički iz Obrenovca bio je neumorni Petrović Đorđe.

Izabranici trenera Miloša Bojanića nisu došli na Dorćol mirne glave, dva vezana poraza poljuljala su samopouzdanje i pobeda na ovoj utakmici značila je mnogo. Prednost Radničkom doneo je Đorđe Petrović, nekadašnji Zvezdin đak sigurno je izveo udarac sa "kreča". Domaći tim došao je u 79.minutu do izjednačenja, takođe posle jedanaesterca, precizan je bio Ilić.

I kada su svi mislili da će sudija Rogan da svira kraj i da će rezultat ostati 1:1, tako nije mislio Đorđe Petrović. Neumorna radilica sa peterca iz mrtvog ugla šalje loptu pod prečku u 90.minutu za erupciju oduševljenja i tri boda kao kuća. Radnički u narednom kolu dočekuje Sremčicu na svom terenu.