Obrenovac, 28.07.2021

SVE NA JEDNOM MESTU!


Izvor: Blic/Lokalne novine | Obrenovac, 15.06.2021.
Raspored svih me─Źeva na EURO 2020 - satnica, rezultati i tabele Evropskog prvenstva u fudbalu!

Foto:Tanjug/AP


EURO 2020, Evropsko prvenstvo u fudbalu, igra se od 11. juna do 11. jula a ovde, na jednom mestu, vas ─Źeka raspored svih utakmica grupne faze, svi rezultati i tabele, kao i satnica i epilozi nokaut faze.

Preliminarnu fazu prolaze po dve najbolje ekipe iz svake grupe, kao i ─Źetiri najuspešnije tre─çeplasirane reprezentacije.

Evo i kako izgleda kompletan raspored me─Źeva na EURO 2020:

GRUPA A

1. KOLO

11. jun - Olimpiko, Rim: Turska - Italija 0:3 (0:0)

(Demiral 53a.g., Imobile 66, Insinje 79)

12. jun - Olimpijski stadion, Baku: Vels - Švajcarska 1:1 (0:0)

(Mur 74 - Embolo 49)

2. KOLO

16. jun - Olimpijski, Baku: Turska - Vels 18

16. jun - Olimpiko, Rim: Italija - Švajcarska 21

3. KOLO

20. jun - Olimpijski, Baku: Švajcarska - Turska 18 ─Źasova

20. jun - Olimpiko, Rim: Italija - Vels 18 ─Źasova

Tabela

Italija 1 1 0 0 3:0 3

Vels 1 0 1 0 1:1 1

Švajcarska 1 0 1 0 1:1 1

Turska 1 0 0 1 0:3 0

GRUPA B
1. KOLO

12. jun - Parken, Kopenhagen: Danska - Finska 0:1 (0:0)

(Pohjanpalo 59)

12. jun - Krestovski, Sankt Peterburg: Begija - Rusija 3:0 (2:0)

(Lukaku 10, 88, Munije 34)

2. KOLO

16. juna - Krestovski, Sankt Peterburg: Finska - Rusija 15

17. juna - Parken, Kopenhagen: Danska - Belgija 18

3. KOLO

21. jun - Parken, Kopenhagen: Rusija - Danska 21

21. jun - Krestovski, Sankt Peterburg: Finska - Belgija 21

Tabela

Belgija 1 1 0 0 3:0 3

Finska 1 1 0 0 1:0 3

Danska 1 0 0 1 0:1 0

Rusija 1 0 0 1 0:3 0

GRUPA C
1. KOLO

13. juna - Nacionalna arena, Bukurešt: Austrija - Severna Makedonija 3:1

(Lajner 18, Gregroi─Ź 78, Arnautovi─ç 89 - Pandev 28)

13. juna - Johan Krojf arena, Amsterdam: Holandija - Ukrajina 3:2

(Vajnaldum 52', Veghorst 58', Damfris 85' - Jarmolenko 75', Jarem─Źuk 79')

Tabela:

Austrija 1 1 0 0 3:1 3

Holandija 1 1 0 0 3:2 3

Ukrajina 1 0 0 1 2:3 3

S. Makedonija 1 0 0 1 1:3 0

2. KOLO

17. juna - Nacionalna arena, Bukurešt: Ukrajina - Severna Makedonija 15

17. juna - Johan Krojf arena, Amsterdam: Holandija - Austrija 21

3. KOLO

21. juna - Johan Krojf arena, Amsterdam: Severna Makedonija - Holandija, 18

21. juna - Nacionalna arena, Bukurešt: Ukrajina - Austrija 18

GRUPA D
1. KOLO

13. jun - Vembli, London: Engleska - Hrvatska 1:0

(Sterling 57)

14. jun - Hempden park, Glazov: Škotska - ─îeška 15

2. KOLO

18. jun - Hempden park, Glazov: Hrvatska - ─îeška 18

18. jun - Vembli, London: Engleska - Škotska 21

3. KOLO

22. jun - Hempden park, Glazov: Hrvatska - Škotska 21

22. jun - Vembli, London: ─îeška - Engleska 21

Tabela:

Engleska 1 1 0 0 1:0 3

Škotska /

─îeška /

Hrvatska 1 0 0 1 0:1 0

GRUPA E
1. KOLO

14. juna - Krestovskij, Sankt Peterburg: Poljska - Slova─Źka 18

14. juna - La Kartuha, Sevilja: Španija - Švedska 21

2. KOLO

18. juna - La Kartuha, Sevilja: Švedska - Slova─Źka 15

19. juna - Krestovskij, Sankt Peterburg: Španija - Poljska 21

3. KOLO

23. juna - La Kartuha, Sevilja: Slova─Źka - Španija 18

23. juna - Krestovskij, Sankt Peterburg: Švedska - Poljska 18

GRUPA F
1. KOLO

15. juna - Puškaš arena, Budimpešta: Ma─Ĺarska - Portugal 18

15. juna - Alijanc arena, Minhen: Francuska - Nema─Źka 21

2. KOLO

19. juna - Puškaš arena, Budimpešta: Ma─Ĺarska - Francuska 15

19. juna - Alijanc arena, Minhen: Portugal - Nema─Źka 18

3. KOLO

23. juna - Puškaš arena, Budimpešta: Portugal - Francuska 21

23. juna - Alijanc arena, Minhen: Nema─Źka - Ma─Ĺarska 21

Raspored i satnicu nokaut faze EURO 2020 objavi─çemo kada budu poznati svi u─Źesnici koji su prebrodili nadmeanje po grupama.





Lokalne Novine Obrenovac


Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora
Ostale uslove kori┼í─çenja portala pro─Źitajte OVDE