Obrenovac, 29.11.2021

NAPRED NAÅ I


Izvor: nova.rs/Nebojša Todorović/Lokalne novine | Obrenovac, 28.07.2021.
Rezultati i detaljan raspored srpskih sportista u Tokiju

Foto:nova.rs


Olimpijske igre traju od 23. jula do 8. avgusta, Srbija će imati 86 asova u 15 sportova i želju da se vrate iz Tokija sa što više medalja.

Na jednom mestu vam donosimo detaljan raspored i satnicu svih nastupa srpskih sportista u Tokiju iz dana u dan, a sve zanimljivosti vas čekaju na našem specijalu Tokio 2020.

Termini su takvi da spavanja baš i neće biti, jer je vremenska razlika u odnosu na Tokio sedam sati (ispred nas), ali to ne može da bude problem jer su Igre jednom u četiri godine.

Zato, svim srcem uz naše šampione i neka iz Japana donesu što više medalja. Možda neka bude već drugog dana, možda ih ukupno bude 10 ili više…

SREDA, 28. JUL

PLIVANJE

Andrej Barna (100m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.30-03.41

VESLANJE

Miloš Vasić i Martin Mačković, polufinale 03.30-03.50

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

DŽUDO

Nemanja Majdov (do 90kg), od 04.00 do 12.50

BASKET 3×3

Polufinale, 3. mesto i finale, od 10.30 do 15.25

ČETVRTAK, 29. JUL

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

Jasmina Milovanović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

ODBOJKAŠICE

Srbija – Kenija 07.20

KOŠARKAŠICE

Srbija – Španija 10.20

VATERPOLO

Srbija – Australija 12.50

VESLANJE

Miloš Vasić i Martin Mačković, finale (potencijalno), 02.15-02.45

PLIVANJE

Vuk Čelić (800m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.30

Andrej Barna (100m slobodno), finale (potencijalno), od 04.35 do 06.00

DŽUDO

Aleksandar Kukolj (do 100kg), od 04.00 do 12.50

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), od 06.05 do 13.10

PETAK, 30. JUL

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, polufinale, od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

Jasmina Milovanović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30

SUBOTA, 31. JUL

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), polufinale (potencijalno), 04.11-04.22

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

VATERPOLO

Srbija – Hrvatska 08.30

ODBOJKAŠICE

Srbija – Brazil 09.25

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50

STRELJAŠTVO

Andrea Arsović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

Sanja Vukašinović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

NEDELJA, 1. AVGUST

ATLETIKA

Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.15

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 14.00

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), četvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto od 03.00 do 15.30

PONEDELJAK, 2. AVGUST

ODBOJKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 02.00

VATERPOLO

Srbija – Crna Gora 07.00

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 05.10

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 03.20 do 05.40

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30

STRELJAŠTVO

Milutin Stefanović (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

Milenko Sebić (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

UTORAK, 3. AVGUST

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40

Marija Vučenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50

Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10

Armin Sinančević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

SREDA, 4. AVGUST

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.15 do 04.25

ODBOJKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00

RVANJE

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

VATERPOLO Srbija četvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30

ČETVRTAK, 5. AVGUST

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55

RVANJE

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55

ATLETIKA

Armin Sinančević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

PETAK, 6. AVGUST

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40

KARATE

Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30

ODBOJKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

SUBOTA, 7. AVGUST

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15

KOŠARKAŠICE Srbija, za 3.mesto (potencijalno), 09.00

NEDELJA, 8. AVGUST

ODBOJKAŠICE Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)

KOŠARKAŠICE Srbija, finale (potencijalno), 04.30





Lokalne Novine Obrenovac


Vuk Ilić PR Agencija za izradu i održavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navođenje izvora
Ostale uslove korišćenja portala pročitajte OVDE