Obrenovac, 22.08.2017

Kontakt




Lokalne Novine Obrenovac
Obrenovac, 11500


Glavni i odgovorni urednik:
Jelena Stančić
jelena@lokalnenovine.rs

Marketing:
Veran Ilić
veran@lokalnenovine.rs
Vuk Ilić
vuk@lokalnenovine.rs
Tina Ilić
tina@lokalnenovine.rs


Foto:
Marija Gajić
marija@lokalnenovine.rs
Miloš Kovač
milos@lokalnenovine.rs


Web služba:
web@lokalnenovine.rs

----------------------------------

info@lokalnenovine.rs
office@lokalnenovine.rs
oglasi@lokalnenovine.rs


Lokalne Novine Obrenovac


Vuk Ilić PR Agencija za izradu i održavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navođenje izvora
Ostale uslove korišćenja portala pročitajte OVDE