Obrenovac, 21.09.2019

PALEŽ SAVLADAO STRELAC U FINALU I OSVOJIO KOLAŠINAC

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 01.07.2019.
Kmf Palež - Fk Strelac Mislođin 6:2 (1:1)

Završen je šesti po redu memorijalni turnir u malom fudbalu koji se igra u znak sećanja na sportskog radnika i novinara Dušana Kolašinca. U finalu koje se igralo sinoć na prepunoj "Maloj Rabi" iskusna ekipa Palež savladala je odlični Strelac iz Mislođina rezultatom - 6:2. Strelci za Palež bili su Radovanović x3, Grujičić, Vukadinović i Vučićević, dok su za Strelac pogađali Šarić i Petrović.

Utakmicu bolje otvara Palež, uputio je Radovanović strahovit udarac sa distance i pogodio ugao gola sinoć odličnog Teofilovića. Brzo je Strelac servirao odgovor, loptu na sredini terena uzeo je Petrović, prevario nekoliko igrača i rutinski savladao Roksića. Nastavio je Palež sa napadima, ali do kraja poluvremena nepremostiva prepreka bio je golman Vladimir Teofilović. Na poluvreme se odlazi rezultatom - 1:1.

Nastavak utakmice ponovo pripada Paležu, a gol Strelca još jednom pogađa korpulentni Radovanović. Kao i u prvom delu igre Strelac još jednom brzo daje odgovor, a ovoga puta brzonogi Šarić matira Roksića i donosi erupciju oduševljenja na tribinama. Ali, to je bilo sve od ekipe Strelca, Palež je dodao gas i do kraja utakmice postigao još četiri pogotka. U strelce su se upisali Radovanović, Grujičić, Vukadinović i Vučićević.

Treće mesto na ovogodišnjem turniru osvojila je ekipa Sind iz Šapca. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Vladimir Teofilović iz ekipe Strelac, najbolji strelac je Miloš Šarić takođe iz Strelca, dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Veroljub Vukadinović iz pobedničke ekipe Kmf Palež.