Omladinci Pale┼ża ne znaju za poraz

Izvor: Lokalne novine | Obrenovac, 22.01.2019.
Na krilima Milo┼ía Tadi─ça Pale┼ż stigao do nove pobede

´╗┐

U tre─çem kolu Omladinske lige Beograda igra─Źi Pale┼ża savladali su Zemun Samo Pravo rezultatom 10:7 (2:3). Derbi ove mini lige odigran je u Sportsko kulturnom centru a izabranici Bratislava Mi─çalovi─ça pokazali su još jednom klasu.

Prvo poluvreme bilo je totalno ispod o─Źekivanja, gosti iz Beograda preuzeli su inicijativu i u uvodnim minutima utakmice preko Milenkovi─ça došli do prednosti. Izjedna─Źenje Pale┼żu posle solo akcije doneo je agilni Jeremi─ç. Ipak, gosti iz Beograda sti┼żu do nove prednosti, ponovo se u strelce upisao kapiten Milenkovi─ç. Tri minuta pre kraja prvog dela igre D┼żevad┼żi─ç je napravio par lepih poteza i topovskim udarcem zatresao mre┼żu. Nisu izdr┼żali igra─Źi Pale┼ża do poluvremena, ponovo na scenu stupa Milenkovi─ç i matira Paji─ça za rezultat prvog dela igre - 2:3.

Nastavak utakmice ponovo bolje otvaraju gosti i na samom startu posti┼żu dva brza gola i sti┼żu do lepe prednosti - 2:5. Totalno bez ideje bili su igra─Źi Pale┼ża ali onda je na teren ušao najbolji igra─Ź ove ekipe Miloš Tadi─ç i situacija se menja iz korena. Kasnio je Tadi─ç na utakmicu ali je stigao u pravo vreme, postigao je pet pogodaka i namestio još dva, dovoljno da Pale┼ż nastavi ovaj pobedni─Źki niz - 10:7. Treba spomenuti da je odli─Źnu utakmicu odigrao brzonogi Arsi─ç, D┼żevad┼żi─ç je do kraja utakmice postigao još jedan fenomenalan pogodak a bravure na golu pravio je Panti─ç.

Klub malog fudbala Pale┼ż sa prvog mesta ide u plej-of.

Vuk Ili─ç PR Agencija za izradu i odr┼żavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navo─Ĺenje izvora